Ankara'da Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara ilinde nakliyat hizmeti sunmak için kurulmuş kaliteli bir firmayız. Ankara'da evden eve nakliyat hizmetleri sunarak bunu kalite güven ve müşteri odaklı hizmete dönüştürmüş ve en iyi hizmet veren firmalar arasındadır. Bizler evden eve nakliyat hizmetin de en iyi profesyonel ve uzman elemanlar la çalışmaktayız. Bizleri sectiğinizde müşteri odaklı hizmetlerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmanın derdinde olacagımızın bilincinde olmanızı bilmenizi isteriz.

Bizi Takip Edin..

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

 

Ankara Evden Eve Nakliyat

Taşımaya ait görseller

Hizmetlerimizi insanlarımız için detaylandırdık ve hizmet bölümlerini siz değerli vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz.İlk olarak;

 Ücretsiz Exper Hizmeti

 Ambalaj Ve Paketleme Hizmeti

 Montaj - Demontaj Hizmeti

 Taşıma Hizmeti

İzlenimler

Müşteri Yorumları

 • müşteri yorumu
  Sinan Aycil

  Güzel bir taşınma ile sıkıntımızı atlattık şükür.Firmayı herkese tavsiye ediyorum.

  08 Mayıs, 2016

 • müşteri yorumu
  Nurten Demirbilek

  Gelip eşyaları derlediler ve taşıdılar çok hızlı ve disiplinlilerdi.

  23 Nisan, 2016

 • müşteri yorumu
  Seyit Ahmet

  Zorlu bir iş ama bilen insanların elinde çok iyi sonuçlar olabiliyor oldugunu gördüm.

  12 Haziran, 2016

 • müşteri yorumu
  Esra Öz

  iller arası eşyalarımız bizden önce gelmiş ve evimize yerleştirilmişti.Çok iyi bir firma.

  10 Temmuz, 2016

 • müşteri yorumu
  Özlem Aksoy

  Eşyalarımız battaniyeler ile sardılar çizik dahi yoktu.Çok güzel ve sorunsuz bir hizmet aldım.

  05 Ağustos, 2016

 • müşteri yorumu
  Abdullah İrgin

  Şehiriçinde de olsa eşyaları çok güzel ambalajlayıp taşıyorlar.Çok iyi bir firma.

  08 Ağustos, 2016

 

Sosyal Medya Müşteri Yorumları

 
 • firmaya ait görsel

  Ankara Evden Eve Nakliyat

  Nakliye konusunda hayatı kolaylaştıran teknolojiler, kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte tercihinize sunuluyor. Son dönemlerde özellikle insanların ev ve ev eşyalarına gösterdiği özen, bu konudaki profesyonel çalışmayı bir zorunluluk haline getirdi. Ekonomisi, kalabalık nüfusu ve potansiyeli ile farklı bir şehir kimliğinde olan Ankara, evden eve taşımacılık konusunda da çok önemli çalışmalara imza atıyor. Profesyonel olarak gerçekleştirilen ev taşıma işlemi, hem araç kalitesi hem de personelin deneyimi ile birlikte eşyalarınızı güvence altına almaya devam ediyor. Eşya taşımacılığı oldukça zahmetli ve zor bir işlem olmakla birlikte, profesyonel destek almak, bu konuda sizin için en uygun tercihlerden biri olabilir. Belli aşamalarla donanımlı aynı zamanda kaliteli hizmeti ayağınıza getiren evden eve nakliye sistemi, kesinlikle yorulmadan ve eşyalarınızın zarar görmeyeceği bir sistem olarak biliniyor. Zaman konusunda da size son derece önemli avantajlar sağlayan bu sistem, ev ile birlikte ofis ve büro hizmetleri ile de yanınızda olmaya devam ediyor. Uzun yıllarınızı harcayarak elde ettiğiniz ev eşyalarınız, maddi olduğu kadar manevi olarak da sizin için büyük önem taşıyabilir. Taşınma konusunda talebinizi profesyonel bir ekibe iletecek olursanız, düzenli ve garantili taşıma sistemi, evinize olduğu kadar eşyalarınıza da gereken hassasiyeti gösterecek. Bugüne kadar ortaya koyduğu performans ile evden eve taşımacılık için en ideal çözümleri üreten firmanız, her koşulda yanınızda ve yardımınızda olmaya devam edecek.

  Erhan Tan  Firma Sahibi..
 • firmaya ait görsel

  Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Aşamaları:

  Tertip ve düzen, hizmet aşamaları için gerçekten çok önemli. İletişime geçmeniz halinde, keşif uzmanı gerekli fizibilite çalışmalarını yaparak, işin organizasyonu hakkında ilk adımı atar. Ücretlendirme ve taşıma konusundaki alternatifler değerlendirildiği zaman, size sunulacak kaliteli hizmetin anlaşılması bu şekilde çok daha kolay olur. Giderek gelişen ve sistemiyle müşterilere olağanüstü hizmeti sunan evden eve nakliyat, ancak uzman ekipler tarafından desteklendiği zaman anlam bulan bir sistem. Keşiften sonra gelen ambalajlama işlemi, eşyaların taşıma esnasında en ufak bir zarar görmesini daha engellemekte. Dijital teknolojilere sahip olan veya ahşap görüntüsüyle ağırlığı ve kalitesi olan pek çok eşyanın, düzenli bir şekilde ambalajlanması gerçekten çok önemli. Sürekli kendini geliştiren ve deneyimini artıran personel, kutulama ve ambalaj konusunda en kaliteli hizmetleri ayağınıza getirmeye devam ediyor. İşi tamamen profesyonel olarak ev taşıma olan ekipler, malzeme kalitesinin yanı sıra çalışma yöntemi ile de size ve eşyalarınıza en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Taşımacılık konusunda atılan profesyonel adımlar, müşteri memnuniyeti esasıyla değerlendiriliyor. Eşyalarının garanti altında olduğunu bilen çok sayıda aile, hem evinin hem de eşyalarının güven içerisinde taşınacağından kesinlikle emin olmakta. Uzun yıllardan beri kendini geliştiren bir sistem olarak karşımıza çıkan nakliye, tecrübeli elemanların katılımı ve teçhizat donanımıyla birlikte son derece modern bir hizmeti temsil ediyor. Hacmi ne kadar büyük olursa olsun veya eşyanız ne kadar ağır olursa olsun, uzman ellerde taşınacak bu eşyaların, adresine sorunsuz bir şekilde ulaşacağından emin olabilirsiniz. Düzenli olarak aşamalar takip edildiğinde, ambalajlamadan sonra gelen araca taşıma işlemi, asansör kullanımı ile gerçekleşiyor. Evinizde, büronuzda ya da hizmet talep ettiğiniz her yerde gelişmiş taşıma metotlarının kullanılması, eşyalarınızın garanti altına alınmasını sağladığı gibi zamandan da kazandıran yöntemleri önünüze getirmeye devam ediyor. Bu zamana kadar yaptığı başarılı çalışmalar içerisine kurumsal nakliyat sistemini de dâhil eden firma, son derece hassas çalışma anlayışı ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaları ile her zaman yanınızda olmaya devam edecek. Keşif, ambalaj ve araca taşıma işleminden sonra araç ile yapılacak nakliye, gerçekten eşyaları düzenli taşımak adına büyük önem taşıyor. Adresine ulaştığı anda eşyaların hedef olan daireye sorunsuz bir şekilde iletilmesi, hizmet başarısı olarak da dikkat çekmekte. Oldukça uygun koşullarda gerçekleşen taşımacılık, fiyat olarak da sizi üzmeyecek ve memnun edecek sonuçlar ortaya koyuyor.

  Erhan Tan  Firma Sahibi..
 • firmaya ait görsel

  Evden Eve Nakliyat ve Oluşumu:

  Kentsel dönüşüm projeleri başta olmak üzere, uydu kent projeleri ve yeni dairelerin sahiplerine teslim edildiği bir süreç, inşaat sektörünün çok hareketli olduğu bir dönemi temsil ediyor. Yeni evine taşınmak için sabırsızlanan çok sayıda insanın, eşyasını güven içerisinde taşınması, alınacak kaliteli hizmetin önemli bir sonucu olabilir. Tamamen uzmanlaşmış ve yılların deneyimini en iyi şekilde işine yansıtan uzmanlar, evden eve nakliye konusunda sürekli kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. Sigortalı ve sorunsuz taşımacılığın sağlandığı yöntemler, ev sahipleri için gerçekten müthiş bir fırsat. Bu büyümeden ve gelişimden nasibini alan bir şehir olarak dikkat çeken başkent Ankara, taşımacılık sektörünün en yoğun yaşandığı şehirlerden biri. Yorulmadan ve eşya kalitesini koruyarak taşınma girişiminde bulunmak isteyen çok sayıda insan için, evden eve nakliyat artık tamamen profesyonel bir ekip işi olarak kendini tanıttı. Ev yanı sıra, ofis, dükkân ve büro taşımacılık sisteminin de bu gelişimden nasibini aldığını gözlemliyoruz. Fiyat olarak da en cazip alternatifleri önünüze getiren bu profesyonel yöntem sayesinde, eşyalarınız veya eviniz için en ufak bir endişe bile duymanıza gerek yok. Aradan geçen zamanla birlikte tecrübesi artan ekipler ve kullandıkları donanım teçhizatlar, eşyalarınızın güven içerisinde adresine ulaştırılmasında önemli bir etken olarak görülüyor. Büyük bir hızla gelişen sektörde gün geçtikçe insanların memnuniyet duyduğu hizmetlerin sunulması, bu sektöre genel anlamda insanların daha ılımlı yaklaşmasına yardımcı oluyor. Eşyalarının ve evlerinin güven içinde olduğunu bilen insanların, ödediği ücreti de fazla büyütme dini söyleyebiliriz. Kaliteli hizmet karşılığı ödenen rakamın, piyasa koşullarıyla birlikte son derece uygun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Erhan Tan   Firma Sahibi..
 • firmaya ait görsel

  Evden Eve Nakliyat ve Hizmet Güvenliği:

  Son derece profesyonelce hazırlanmış bir sistem olarak karşımıza çıkan evden eve nakliye, son dönemlerin en hızlı gelişen sektörleri arasında önemli bir yer tutuyor. Ürün ve hizmet garantisinin müşteriler nezdindeki önemi, bu sektörün isabetli çalışmalarına gösterilecek en önemli örneklerden biri. Eşya kalitesini koruyan, zamandan kazandıran ve uygun seçeneklerle birlikte taşımacılığı en iyi şekliyle evinize getiren profesyonel ekipler, kendini de geliştirerek bu sektörde çok daha iyi noktaya geliyorlar. Firmanın hizmet politikası ve kalite anlayışı ise garantili hizmetin gereğini ve size olan sunumlarını daha cazip bir noktaya taşıyor. Amatör olarak taşınması risk oluşturan eşyaların, profesyonel ellerde hem daha kısa sürede hem de daha olumlu bir şekilde adresine ulaştırıldığını söylemek lazım. Giderek gelişen potansiyeli, araç kalitesi ve çalışma teknikleri ile desteklenirken, ambalaj ve diğer işlemlerde yaşanan gelişmeler, eşya kalitesini ve hizmet güvenliğini giderek daha da ileri taşıyor. Ev eşyanızı ve aynı zamanda evinizi düşünüyorsanız, taşımacılık konusunda alacağınız profesyonel hizmet, sizi çok daha iyi bir noktaya taşıyabilir. El emeği göz nuru ve fonksiyonelliği ile her zaman için gözde eşyalarınızın güven içerisinde olması, buradaki hizmet kalitesini anlamak açısından gerçekten çok önemli. Sigortalı sistemle birlikte uzman ekibin eşyalara gösterdiği hassasiyet, profesyonel bir bakış açısını temsil ediyor. Eşya kalitenize yansıyan bu tercihin, her yönden size avantaj oluşturacağını aklınızda tutun.

  Erhan Tan   Firma Sahibi..